Wyszukiwarka:
Jesteś w dziale:  Strona Główna » BIP » Ogłoszenia, zawiadomienia i obwieszczenia » INFORMACJA - oferty realizacji zadania publicznego w zakresie organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Trzcianka

Burmistrz Trzcianki informuje, że w terminie do 31 maja 2016r. do Urzędu Miejskiego Trzcianki wpłynęły oferty realizacji zadania publicznego w zakresie organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Trzcianka. Oferty złożyły następujące stowarzyszenia i organizacje pozarządowe:
 
Akademia Piłkarska „Bambinis”, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Wielkopolskiego, Uczniowski Klub Sportowy Biała,  TSD Sport Klub Sportowy, MKS Lubuszanin, Caritas Parafii pw. Wszystkich Świętych w Białej. Treść ofert w załączeniu.
 
Zgodnie z art. 19 a ust. 4 każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty w Biuletynie Informacji Publicznej, w na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim Trzcianki oraz na stronie internetowej Trzcianki może zgłosić uwagi dotyczące oferty.